Pakiety i promocje

Dla tych, którzy od wypoczynku
wymagają czegoś Więcej...

Spędź weekend na dzikim zachodzie, poznaj fascynujący żywioł ognia, a wieczorem korzystaj z atrakcji Parku Wodnego Aquarion.

Czy to nie brzmi jak idealny plan na wymarzony wypad z rodziną?

Pakiet biznes

Stresująca podróż służbowa, mnóstwo spotkań i napięty harmonogram? Po całym dniu odpocznij w zaciszu pokoju Hotelu Texas, zjedz kolację w najlepszej restauracji Żor i wyśpij się dzięki przedłużonej do godziny 12:00 dobie hotelowej. 

– 1 nocleg w Hotelu Texas –

– Śniadanie w Restauracji Texas – 

– Obiadokolacja w Restauracji Texas – 

– Przedłużona doba hotelowa do godziny 12:00 –

Grupy zorganizowane

Z uśmiechem na twarzy przygotujemy ofertę skrojoną idealnie pod Twoje potrzeby. Jako grupa licząca trzy hotele, pięć restauracji oraz liczne punkty gastronomiczne, zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę. Zorganizujemy nie tylko noclegi, pełne wyżywienie, czy sale konferencyjne z bufetami, ale również imprezy okolicznościowe na których spędzisz niesamowity czas z bliskimi.

 

 

Recepcja Hotelu 

recepcja@hoteltexas.pl

Pakiet dwudniowy

Rodzinny wyjazd!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pakiety dla dzieci i dorosłych. Otrzymacie od nas bilety wstępu do Amerykańskiego Parku Rozrywki Twinpigs!

 Podczas pobytu warto zaplanować także wizytę na pobliskim kąpielisku otwartym “Śmieszek”, gdzie znajduje się urokliwa plaża oraz rozległe lasy po których spacer jest koniecznym punktem w programie wyjazdu

Ze względu na kalendarz otwarcia Amerykańskiego Parku Rozrywki “Twinpigs”, zalecamy rezerwację pobytów w ramach rodzinnych pakietów od piątku do niedzieli.

Pakiet dwudniowy

 

– 1 nocleg w Hotelu Texas –

– Śniadanie w Restauracji Texas – 

– obiadokolacja –

– Amerykański Park Rozrywki “Twinpigs” –

 

Cennik pakietu:

2 osoby – 509 PLN

3 osoby – 749 PLN

4 osoby – 949 PLN

Pakiet trzydniowy

 

– 2 noclegi w Hotelu Texas –

– 2 x Śniadania w Restauracji Texas – 

– 2 x obiadokolacja –

– Amerykański Park Rozrywki “Twinpigs” –Cennik pakietu:

2 osoby – 1018 PLN

3 osoby – 1498 PLN

4 osoby – 1898 PLN

Kilka istotnych informacji

Wstęp do obiektów w ramach pakietów “Rodzinny Wyjazd!” odbywa się na zasadzie voucherów wstępu. Mogą one zostać wykorzystane tylko w godzinach otwarcia poszczególnych obiektów oraz tylko w czasie trwania pakietu.  Obiadokolacje w restauracji Rock&Roll są wydawane w godzinach jej otwarcia.

Skip to content